Kurzy pro instruktory

Kurzy pro instruktory

Zaujaly Vás masáže miminek a rádi byste je sami učili? Zúčastněte se kurzu pro instruktory.

Certifikovaný kurz Masáže kojenců
V RÁMCI PROGRAMU IAIM
(MEZINÁRODNÍ ASOCIACE KOJENECKÝCH MASÁŽÍ)

POD VEDENÍM MEZINÁRODNÍ TRENÉRKY KOJENECKÝCH MASÁŽÍ SYLVIE HÉTU

Aktuálně vypsané termíny kurzů:
19. – 23. 10. 2019

27. – 31. 5. 2020
11. – 15. 11. 2020

Místo konání: Praha

Lektor:

Trenérkou kurzu je vynikající lektorka, velká osobnost a krásná bytost Sylvie Hétu z Kanady, která jakožto mezinárodní trenérka kojeneckých masáží praktikuje jejich výuku již od roku 1989. Sylvie je také spoluzakladatelkou mezinárodního programu Masáže ve školách (Massage in Schools Programme), který na masáže kojenců volně navazuje. Kurz bude vedený v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

Kdy:

V tuto chvíli máme vypsané termíny, které najdeš výše na této stránce. Všechny kurzy probíhají v Praze.

Pro koho:

Kurz je určen pro rodiče, zdravotní sestry, terapeuty, fyzioterapeuty, maséry, chůvy, sociální pracovníky, pedagogy, učitele pracující s dětmi se speciálními potřebami, rodinné terapeuty, personál či lékaře z neonatologických oddělení apod.

Kde:

Praha – místo konání kurzu (viz Závazná přihláška)

Každý instruktor po úspěšném splnění kurzu získává kvalifikaci – certifikát, který ho opravňuje vyučovat masáže kojenců v rodinách, rodinných centrech, klinikách, nemocnicích, jógových centrech, komunitních centrech atd. Instruktor může vyučovat masáže kojenců do 1 roku věku.

Cena:

Cena kurzu je 550 € nebo 14.500,- Kč. Kurzovné obsahuje vedle celého instruktorského kurzu občerstvení, pitný režim a materiály ke kurzu.

Kdo:

Kurzem vás provede zkušený a sehraný tým v čele s trenérkou programu Sylvií Hétu, vynikající překladatelkou Dianou Siswartonovou a o vaši pohodu a hladký průběh kurzu se budou starat koordinátorky Dana Hegerová (dana.hegerova@seznam.cz) a Kateřina Halamová (halamova.katerina@gmail.com, tel. +420 604 780 953). Na ně se můžete obracet s veškerými dotazy.

Registrace:

Váš zájem o kurz Masáží kojenců prosím napište na e-mail Kateřiny Halamové, halamova.katerina@gmail.com, nebo přes registrační formulář na stránce www.misa-cz.com, přímý odkaz na něj naleznete pod tímto textem níže. Po této Vaší registraci si můžete ihned stáhnout Závaznou přihlášku ke kurzu s dalšími podrobnostmi ohledně časového rozvrhu kurzu a platebních podmínek.

Klikněte zde pro přesměrování na PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

Doplňující informace:
 • Ke splnění mezinárodního certifikátu Instruktora IAIM kojeneckých masáží je nutné vedle účasti na kurzu také splnění praktické části kurzu – aplikace masáží v 5 rodinách nebo výuka kojeneckých masáží v rámci 5 osobních konzultací. (Bude upřesněno lektorkou na kurzu).
 • K účasti na kurzu je potřeba panenka o velikosti 3 měsíčního kojence s měkkým tělem (zakončení mohou být pevná plastová).
 • Pokud jste maminka a máte miminko do 4 měsíců věku, může se účastnit celého průběhu kurzu. Starší miminka jsou akceptovány pouze na dobu kojení a na druhou třetinu kurzu, kdy bude probírána výuka rodičů.

Sylvie na kurzu

 

CO SE NA KURZU MASÁŽÍ KOJENCŮ NAUČÍTE?
 • Jak posilovat pouto lásky a důvěry rodiče s dítětem
 • Rozumět signálům a podnětům těla dítěte
 • Pomoci dítěti lépe a déle spát
 • Ulevit dítěti od větrů a bolestí bříška
 • Zbavit dítě zácpy
 • Stimulovat neurologický vývoj dítěte
 • Zlepšovat obecné blaho a zdraví dítěte
 • Zmírnit porodní trauma, zejména po císařském řezu a těžkém porodu
 • Prakticky vést skupinu rodičů s jejich dětmi